FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Наші досягнення:

У гуртках Центру продовжена робота по реалізації програми «Обдаровані діти» Результатом творчої роботи в цьому напрямку у І семестрі 2016/2017 навчального року є наступні показники:

Колектив спортивно-бального танцю «SteepDance», (керівник Заріцький О.Р.), взяв участь у конкурсі «ПЕРШІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ 2016» з сучасної та естрадної хореографії, м. Кременчук, де в категорії «Ювенали 1» посів І почесне місце.

Вихованці хореографічного колективу «Steep Dance» (керівник Заріцький О.Р.), взяли участь у наступних конкурсах:

Відкриті змагання зі спортивних танців «Відкриття сезону 2016-2017», що пройшли в м. Кропивницький:

- пари Михайленко Дмитро та Петрова Анастасія, Легеза Олександр та Бабаян Анна в категоріях Діти «Дебют» та Діти «Школа» були відмічені дипломами та кубками;

- Іванова Меланія, яка дебютувала на змаганнях посіла ІІІ місце в категорії Діти «соло Дебют;

- Петров Матвій та Новікова Марія в категорії Ювенали 1 з Європейською та Латиноамериканською програмами посіли ІІ місця та отримали срібні медалі;
Ковальов Давід та Коршенко Катерина в категорії Діти «Н» вибороли ІІ місце та срібні медалі;
Петров Матвій і Новікова Марія вперше змагалися в категорії Ювенали 1«D» клас, де представили 4 танці Європейської програми (Повільний вальс, Танго, Квікстеп, Віденський вальс) та посіли ІІІ місце здобувши бронзові медалі.

Колектив сучасного спортивно-бального танцю «Кураж» (керівник Мусієнко Я.О.) взяв участь у конкурсі «ПЕРШІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ 2016» з сучасної та естрадної хореографії, м. Кременчук, де в категорії «Ювенали 2» посіли І місце.

Вихованці колективу сучасного спортивно-бального танцю «Кураж» (керівник Мусієнко Я.О.), взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з бально-спортивного танцю «Кубок жемчуга», м. Черкаси, де здобули наступні результати:

- Меркун Кирило та Севич Кароліна посіли І місця та стали володарями кубків у віковій категорії Ювенали І Е клас, з європейської та латиноамериканської програм, а також ІІ місце у віковій категорії Ювенали І D клас;

- Мусієнко Антон та Норець Вероніка посіли ІІ місце в віковій категорії Діти ІІ школа та ІІІ місце у віковій категорії Ювенали І школа.

Колектив бального танцю «Ритм», (керівник Мусієнко Я.О.), взяв участь у конкурсі «ПЕРШІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ 2016» з сучасної та естрадної хореографії, м. Кременчук, де посів І місце в категорії «Молодь».

Колектив сучасного бального танцю «Славутянка», (керівник Шабалін В.В.), взяв участь у конкурсі «ПЕРШІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ 2016» з сучасної та естрадної хореографії, м. Кременчук, де змагався в номінації «Бальна хореографія» та здобув:
в категорії «Ювенали 2» - І місце;
в категорії «Юніори 1» два І місця та найвищу нагороду «Гран-прі».

Вихованка гуртка сучасного бального танцю «Славутянка», (керівник Шабалін В.В.), Христенко Злата взяла участь у Відкритому фестивалі зі спортивного танцю «Poltava Trophy», що відбувся у м.Полтава, у категорії Юніори + Молодь Соло Д клас, La, де посіла ІІІ місце.

Колектив народного танцю «Віночок», (керівник Панова О.М), взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Созвездие успеха», м. Синельникове Дніпропетровської області, де посів І місце; Всеукраїнському Фестивалі-конкурсі хореографічного та циркового мистецтва «Моя країна», м. Харків де здобув І та два ІІ місця; та у конкурсі «ПЕРШІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ 2016» з сучасної та естрадної хореографії, м. Кременчук, де здобув три І місця.

Колектив естрадного співу «Айскрім» (керівник Куценко О.М.), став лауреатом І ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацького мистецтва «Мрії здійснюються», що пройшов у м. Вінниця, колектив був нагороджений дипломом, кубком та медалями. Солістка колективу, Катерина Марченко теж здобула І місце та отримала Диплом і кубок.

Вихованці гуртка «Туристичний» (керівник Кімбірська Н.В.), у І семестрі активно брали участь у всіх етапах Кубку області зі спортивного орієнтування, де здобули призові місця, а саме:

У 5-ому етапі вихованці:

Черевик Михайло посів 1 місце
Філоненко Кирило - 2 місце.

У 7-ому етапі:

Філоненко Кирило посів ІІІ місце у віковій групі «Чоловіки 12»,
Черевик Михайло та Кімбірський Марко - відповідно І та ІІІ місця у групі «Чоловіки 14».

У 6-ому етапі:

Черевик Михайло завоював 1 місце у групі Чоловіки -14, а за підсумком всіх етапів, протягом року, посів ІІ місце в Кубку області зі спортивного орієнтування 2016, у віковій групі Чоловіки - 14.

Тренер гуртка Кімбірська Н.В. за підсумком всіх етапів року посіла І місце у Кубку області зі СО 2016 у жіночій групі Ж-45.

Вихованець гуртка «Юний журналіст», Дудник Антон, (керівник Маляренко О.О.), взяв участь у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», де посів ІІІ місце;

Також вихованці гуртка взяли участь у обласному туристсько-краєзнавчому фотоконкурсі «Туризм нас єднає», де здобули наступні нагороди:

Дудник Антон в номінації «Заповідними стежками малої Батьківщини» посів І місце за фотороботу «Гулять по воде» та ІІІ місце за фотороботу «Фотограф –Пінокіо»;

Чарута Юрій в номінації «Дивосвіт природи» посів ІІІ місце за фотороботу «Побережжя мрій».

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Палітра», (керівник Поліщук О.Г.), взяли участь у Всеукраїнському художньому конкурсі «Щаслива дитина - квітуча країна», де Татарчук Анна, Коваленко Поліна та Лук’яненко Марія були нагороджені дипломами переможців та пам’ятними нагородами-картинами від відомих художників м. Кіровограда. А вихованці Кудинець Кирило, Василенко Руслана та Жалдак Ілля отримали дипломи учасників та заохочувальні призи-картини від художників нашого міста.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва (керівник Батура А.А.), також взяли участь у Всеукраїнському художньому конкурсі «Щаслива дитина - квітуча країна», де Кропівка Ксенія, Богата Ольга та Комісар Віктор були нагороджені дипломами переможців та картинами від художників міста.

Ми пишаємося нашими талановитими вихованцями і бажаємо їм подальшого творчого розвитку та високих здобутків!!!