FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Підсумки міського вокального фестивалю-конкурсу "Голос діти Світловодська"

24 лютого 2018 року за ініціативою управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради та Центру дитячої та юнацької творчості у районному Будинку культури проведено міський вокальний фестиваль-конкурс «Голос діти Світловодська», у якому свої співочі таланти продемонстрували 27 конкурсантів.

/Files/images/golos_dti_2018/1.jpg

Вокальні здібності конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі:

- Шабалін Володимир Федорович, директор ЦДЮТ – голова журі;

- Куценко Олена Миколаївна, заступник директора ЦДЮТ з навчально-виховної роботи, керівник ансамблю естрадної пісні «Айскрім»;

- Риженко Лариса Миколаївна, керівник колективу сучасної української пісні «Перлина»;

- Перехрест Валентина Петрівна, керівник вокального ансамблю «Мрія» (1984-2009 р.р.);

- Грижунова Надія Анатоліївна, директор районного будинку культури, хормейстер.

Від імені управління освіти присутніх привітала методист міського методичного кабінету Козлова Марина Валентинівна.

Кожному виступу конкурсантів передувала відеовізитівка, а всі пісні супроводжувалися яскравим слай-шоу.

Переможцями фестивалю-конкурсу стали:

У молодшій віковій категорії:

- І місце - Осиченко Христина, учениця СЗШ №7;

- ІІ місце – Коваленко Анастасія, учениця СЗШ №3;

- ІІІ місце – Тітова Ангеліна, учениця НВК №4.

У старшій віковій групі :

І місце - Заварзіна Олеся (ЗШ №2);

ІІ місце – Васильченко Данило (ЗШ №1) та Весела Марія (ЗШ №5);

ІІІ місце – Наметкіна Софія (СЗШ №7) та Марченко Катерина (НВК №4).

Гран-прі «Голос діти Світловодська» виборов учень ЗШ №8 Зубкін Андрій

/Files/images/golos_dti_2018/14.jpg

Закінчився фестиваль феєричною фінальною піснею «Настав той день» (автор Олена Куценко).

Позаконкурсні номери представляли хореографічні колективи ЦДЮТ «Діскавері» (керівник Пустовойт С.В.), «Кураж» (керівник Мусієнко Я.О.) та «Славутянка» (керівник Шабалін В.Ф.).

До організації свята долучилися також звукорежисер Олег Курченко, ведуча заходу Оксана Панова, керівники гуртків «Графіка» Чумаченко В.В., «Юний журналіст» Маляренко О.О та його вихованці Антон Дуднік, Юрій Чарута, Владислав Давидов, Марія Скрябіна, Ашот Вдовиченко, Юлія Гачан, Богдан Гайдай.

Висловлюємо подяку ТРК «Веселка» (відеооператор Роман Бравічєв) за здійснення відеозйомки заходу та редакції газети "Вісник Кіровоградщини" за прекрасні фотографії (автор фото Альона Зозуля).

Бажаємо нашим конкурсантам і призерам нових творчих досягнень!

Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.